Informacje o Kancelarii

Pozycja: Adwokat
Adres: …Białystok ….?
Mail: adwokatmakos@gmail.com
Tel: 788 516 446

O nas

O Kancelarii 

Nasza Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksową pomoc prawną dla osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz instytucji.
Zespół naszej kancelarii tworzą doświadczeni adwokaci, radcy prawni oraz prawnicy. Łączy nas pasja i zaangażowanie we wszystkim, co robimy. Wierzymy, że sumienna praca oraz doświadczenie są kluczem do sukcesu. Jesteśmy w stanie zaproponować i dobrać najbardziej efektywne dla celów naszych Klientów rozwiązania.
Świadczymy pomoc z zakresu różnych dziedzin prawa.
Zakres oferowanych przez naszą Kancelarię usług i porad prawnych obejmuje sprawy cywilne, sprawy rozwodowe, sprawy rodzinne, sprawy spadkowe, sprawy karne i wiele innych.
Reprezentujemy klientów jako pełnomocnicy procesowi w sprawach sądowych oraz w postępowaniach przygotowawczych, administracyjnych i sądowoadministracyjnych, udzielamy porad prawnych, przygotowujemy projekty umów oraz opinie prawne i ekspertyzy, sporządzamy pisma procesowe, wnioski, pozwy, bierzemy udział w negocjacjach i mediacjach.

Ważnym aspektem działalności naszej Kancelarii są porady prawne z zakresu spraw rozwodowych.

Adwokat od rozwodów

Jednymi z trudniejszych spraw, jakim muszą stawiać czoła nasi klienci, dotyczą rozwodów. Pozew rozwodowy, alimenty i podział majątku, a nierzadko również kwestie dotyczące praw do opieki nad dziećmi należą do najbardziej stresujących wydarzeń w życiu każdego. Emocje związane z rozpadem rodziny są bardzo silne i nierzadko utrudniają ubieganie się o należne prawa. Powierzenie twojej sprawy naszemu doświadczonemu zespołowi pomoże ci uzyskać wszystko, co ci się należy, a także maksymalnie skrócić i uprościć cały bolesny proces rozwodowy. Statystyki pokazują, że w sprawach, w których uczestniczy adwokat rozwody, przebiegają znacznie szybciej.
Wiele kwestii (np. rozdzielność majątkowa) udaje się rozstrzygnąć w drodze negocjacji, w których dzięki doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu do każdej sprawy mamy niemałe sukcesy. Niezależenie od tego, kto wnioskuje o rozwód i czyją winę (lub bez orzekania o winie) ogłosi sąd, prawnik rozwodowy z naszego zespołu zadba o twoje interesy.

Adwokaci naszej Kancelarii zapewniają rzetelne i fachowe podejście do powierzonych spraw z zachowaniem najwyższego standardu etycznego.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się znaleźć najlepsze możliwe rozwiązania, zapewniając naszym Klientom komfort na każdym etapie prowadzonej sprawy.
Współpracujemy z doświadczonymi prawnikami oraz ekspertami z wielu dziedzin, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo pomóc w każdej sytuacji.
Siedziba naszej kancelarii znajduje się w Białymstoku, pracujemy jednak na terenie całego kraju.

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu.

Kuba Makoś

 

Profesjonalne Wsparcie Prawne

jesteśmy tu by odpowiedzieć na każde twoje pytanie